Платників податків Івано-Франківська запрошують прийняти участь у конкурсі

295

Асоціація платників податків України запрошує платників податків прийняти участь у V Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків - 2015».

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завдання Рейтингу - посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

Заявки на участь у Рейтингу приймаються до 10 червня 2016 року (форма заявки додається).

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

У Рейтингу беруть участь юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи), які не мають податкового боргу та порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом 2015 року.

Участь в обох турах для учасників безкоштовна.

Платники податків Прикарпаття щорічно успішно приймають участь у Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків».

За результатами Рейтингу у 2015 році з 39 номінантів Рейтингу переможцями всеукраїнського туру було визначено ПАТ СК "Галицька" (м. Івано-Франківськ) та ТОВ "Шляховик" (м. Надвірна).

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на сайті у розділі «Про Рейтинг».

Заявки приймаються в офісі Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі 1, офіс 56.

тел. (03422) 75-27-74, email: .

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги