На Рівненщині шукають бажаючих стати електрозварниками

505

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Перспективи застосування та розвитку даної професії напряму залежать від розвитку приватного сектора, особливо будівництва, комунального і сільського господарства тощо. Матеріальний добробут фахівця безпосередньо залежатиме від рівня кваліфікації та обсягу виконаних робіт. Як і в будь якій іншій професії електрозварник має підтверджувати професійні профільні компетентності та прагнути самовдосконалення, відповідати вимогам сучасного ринку та бути конкурентоспроможним. Такі цілі перед собою ставить і навчальний заклад – РЦПТО ДСЗ, забезпечуючи гідну професійно-технічну освіту своїм слухачам. Приєднуйтеся до команди професіоналів!

Зварювання — це один із найпоширеніших технологічних процесів з`єднання матеріалів. Використання зварювання у всіх галузях народного господарства дозволяє виготовляти високотехнологічні конструкції.

Кування і зварювання металу - стародавнє ремесло, вимагає точних знань, сильної вдачі та особливого відчуття металу. Зварники працюють у різних мікрокліматичних умовах: у приміщенні, зовні, під землею і навіть у космічному просторі.

Професійне навчання електрозварника ручного зварювання на 3-й розряд в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно - технічної освіти ДСЗ розпочнеться з 22 червня та триватиме до 8,5 місяців. Воно передбачає підготовку до виконання ручного дугового зварювання, наплавлення та повітряно-дугового різання; виконання ручного дугового зварювання, наплавлення, повітряно-дугового різання простих деталей, вузлів та конструкцій; виконання ручного дугового зварювання, плазмового та газоелектричного зварювання особливо складних та відповідальних деталей.

Майстер виробничого навчання Василь Ільчук розповідає, що висококваліфіковані спеціалісти – випускники РЦПТО ДСЗ затребувані не лише в Рівненській області.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости