Ціна випускного: скільки витратили на сукні волинські 11-класниці

640

Волинські школярі відсвяткували випускний. У цей урочистий день кожен хотів виглядати особливо. Батьки випускників не пошкодували грошей, аби виконати будь-який каприз своїх дітей.

Отже, у скільки нововолинським 11-класникам обійшлося одноденне задоволення дізнавався .

Зазвичай, витрати на випускний це не тільки “образ” випускника, а також і місце, де святкуватимуть подію. У Нововолинську це складає від 600 до 1600 гривень за особу. 1600 – сума, яку платили випускники “Колегіуму”, святкуючи вечір у готельно-ресторанному комплексі “Три бобри”.

Але основні батьківські гроші були витрачені на лук випускника. Хлопцям пощастило більше. Витрати їхніх батьків становили від 3000 до 4000 грн.

Цьогорічні випускниці за свою сукню віддали вдвічі більше.

Випускниця школи №4 імені Тараса Григоровича Шевченка, Єлизавета: "Сьогодні дуже важливий день, мене переповнюють емоції, здається, що це все сон. Після закінчення школи, планую поступити на заочну форму навчання і поїхати в Китай, де я буду займатися модельним бізнесом. На рахунок мого образу, то свою сукню я шила на замовлення. По-перше, куплені сукні дуже дорогі і я не знайшла ту, яка б мені сподобалась. Весь мій образ обійшовся у 10 000 грн. Спочатку ми розраховували на меншу суму, але коли дещо змінюєш – ціна зростає".Юлія, випускниця Нововолинського ліцею-інтернату Волинської міської ради теж дала свій коментар: "Сьогодні дуже незвичайний день, не можна не поділитись тим, що сьогодні переживають випускники. Мене завжди цікавило, як це стояти на сцені в сукні і з макіяжем. Переживаю дуже, не можу повірити, що все так скоро закінчилось. На рахунок моїх планів на майбутнє – планую подавати документи до Києва, Львова та Луцька на факультет готельно-ресторанного бізнесу. На рахунок мого лука, то він обійшовся моїм батькам дорого. Моя сукня коштує 9 500 гривень".В середньому, батьки нововолинських красунь витратили від 2000 до 10 000 грн. Крім сукні, витрати випускниць включають також роботу перукаря, візажиста, майстра манікюру та педикюру.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости