Стало відомо, коли на Рівненщину транспортують тіла загиблих у Польщі заробітчан

893

У п'ятницю, 10 червня, на Рівненщину мають транспортувати тіла загиблих в ДТП поблизу польського міста Люблін.

Про це повідомляє charivne.info з посиланням на керівника апарату Рівненської облдержадміністрації Олександр Бірюков .

Як пише сайт, за словами Бірюкова, у трагедії, 5 червня біля Любліна загинуло чотири людини. Це подружжя Мазуркевич – Микола Мазуркевич, 23.02.1976 р.н., Тетяна Мазуркевич, 27.02.1976 р.н., які є жителями Млинівського району. Також в аварії на місці події загинула Іванна Степанчук, жителька Демидівського району, – 19.01.1986 р.н., Олег Гарбар, 12.09.1988 р.н., також житель Демидівщини, помер у воєводському шпиталі міста Люблін 7 червня. Двоє постраждалих в ДТП знаходяться у шпиталі – це Юрій Черех, 12.04.1981 р.н., та Ніна Івасюк, 25.02.1964 р.н. Їхньому життю нічого не загрожує. Ще одна потерпіла – Оксана Гладиш, 02.09.1985 р.н., не потребувала госпіталізації та після медичного огляду була виписана зі шпиталю.

Автопригода сталася близько 23-ої години біля Любліна 35-річний водій Fiat Doblo, рухаючись в напрямку Варшави, втратив керування, ймовірно, через пошкодження шин, з`їхав з правого боку дороги та врізався у металевий бар`єр. Потім в нього в`їхав автомобіль Honda. За попередньою інформацією, обоє водіїв були тверезими.

Олександр Бірюков розповів, що для транспортування тіл загиблих потрібно зібрати чимало документів, адже справою займаються слідчі органи Польщі. Родичі загиблих вже виїхали у Польщу.

"Враховуючи те, що процес репатріації тіл дуже складний, було прийнято рішення, що з польської сторони процесу транспортування тіл сприятиме ритуальна компанія", - зазначив він.

У Демидівському та Млинівському районах оголошено траурні дні. Родичам загиблих допомагають обласна влада та небайдужі. З Фонду забезпечення допомоги малозабезпеченим сім’ям "Рівненщина" виділено 10 тисяч гривень для родичів загиблих. Також шість тисяч гривень виділяє Млинівська РДА та попередньо три тисячі – райрада. Можливо, за словами керівника апарату ОДА, в цей процес включиться обласна рада.

В подружжя Мазуркевичів залишилося двоє неповнолітніх дітей, тому вирішуватиметься питання опікунства.

Що стосується Демидівського району, Олександр Бірюков зазначив, що РДА з Фонду забезпечення допомоги малозабезпеченим сім’ям "Рівненщина" на кожну сім’ю загиблих орієнтовно виділяє по п’ять тисяч гривень, також по п`ять тисяч кожній родині виділяє обласна державна адміністрація: "Це ті кошти, які ми змогли організувати у терміновому порядку. Окрім цього кошти збирають громадяни. Це благодійні кошти і вони так само будуть передані родинам загиблих", - говорить Бірюков.

Щоб оплатити доставку тіл, частково будуть витрачені благодійні кошти. Процес транспортування організовує обласна адміністрація.

Орієнтовно церемонія прощання та поховання загиблих у ДТП в Польщі відбудеться у суботу, 11 червня.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости