Потрібно вкладати гроші не лише у бізнес, а й у молодь і спорт, - Юрій Чаборай

370

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Днями у Рівному відбулися масові забіги RIVNE EURO RUN 2016, в яких загалом взяло участь близько 200 учасників. Серед них були і початківці, і вже досвідчені бігуни. Цей вид спорту є одним із найдоступніших у світі, тому його потрібно активно підтримувати. Саме так вважає власник ТМ «INTER BETON», бізнесмен Юрій Чаборай, який долучився до організації цих забігів.

- Як би це банально не звучало, але нам не все рівно, що відбувається у місті. Потрібно не лише вкладати гроші у розвиток свого бізнесу, а й підтримувати молодь. Долучатися до ось таких хороших ініціатив. Таким чином вони можуть розвиватися, займатися спортом і бути просто здоровими. У нашій компанії принципова позиція – підтримувати всі хороші акції. Нині готуємо ще один, який стартує вже найближчим часом на Пагорбі Слави, - розповідає Юрій Чаборай.

За його словами, він і сам активно займається спортом. Колись серйозно займався дзюдо і навіть має звання кандидата в майстри спорту. Нині ж щоранку робить зарядку та пропливає кілька кіл у басейні.

- Роблю це систематично, виключенням є ті дні, коли я перебуваю у відрядженні. Спорт - це сила, - зазначає Юрій Чаборай.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости