ОдежиНА: у Полтаві на вулицях встановили контейнери для речей

800

У Полтаві на вулиці з'явилися контейнери, в яких всі бажаючі зможуть залишити непотрібні речі.

Про це повідомляє "VPoltave.Info".

На даний момент контейнери встановлені лише у 2 точках міста, де кожен може залишити непотрібний одяг, літературу, іграшку. Їх можна знайти в центральній підземці "ЗлатоМісто" та ТРЦ "Київ". Їх головна функція - це забезпечення безхатченків, матерів, переселенців та колишніх ув'язнених потрібними речами.

"Полтавці, замість того, щоб викидати непотрібні речі на смітник, можуть поділитися ними з тими, хто цього потребує. Не потрібно витрачати зайвий час для пошуку, місця прийому та відвезення речей. А просто покласти їх у бак у зручний час та день тижня", - стверджує керівник прес-служби БО "Світло надії" (саме ця організація займалася встановленням контейнерів) Крістіна Криженко.

Співробітники благодійної організації сортуватимуть речі та надаватимуть їх тим, хто цього потребує. Мета цієї акції : допомогти переселенцям, безхатченкам або ж колишнім ув'язненим.

"Якщо до центру адаптації, який діє при нашій організації, звертається безхатченко, то його одяг викидаємо, а на зміну потрібно надати щось нове. Є мами, які не можуть систематично поповнювати гардероб дитини, бо дітки швидко ростуть. Якщо ув’язнені готуються до звільнення, то буває що їм немає в чому вийти на волю. А зараз, з настанням холодів, найбільше потребують теплих речей", - пояснює Крістіна Криженко. Планується збільшення кількості таких контейнерів.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости