Житомирянин здобув ІІ місце на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

19

Житомирянин здобув ІІ місце на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Фото: прес-служба ЖНАЕУ

24 Травня 2016,10:23

16

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник здобув “срібло” на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, що проходив 11–15 травня у Польщі. Про це повідомляє прес-служба ЖНАЕУ.

Євгенію Колеснику 19 років. Він навчається на 2 курс технологічного факультету у ЖНАЕУ. Родом хлопець із містечка Радомишль, саме там у 14 років почав відвідувати спортивний зал. Згодом обрав для себе гирьовий спорт, чим активно та успішно займається й донині. У спортсмена понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

“Його найбільше досягнення – “срібло” чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі, що проходили 11–15 травня. Хлопець поступився першим місцем росіянину. Загалом на чемпіонаті було більше 300 учасників із 30 країн. У складі української команди – 28 спортсменів. Євгеній єдиний представляв Житомирщину. Результат Колесника – 99 підйомів за 10 хвилин (дві гирі по 32 кг, у поштовху), а також 125 підйомів (одна гиря 32 кг, у ривку). В командній естафеті має другий результат”, – йдеться у повідомленні.

Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та старший викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Петро Ткаченко.

“Зазвичай витрати за поїздки на змагання на себе бере наш спортивний осередок з гирьового спорту, – розповідає Євгеній Колесник. – Участь у змаганнях у Польщі була доволі вартісною, але мене у цьому фінасово підтримав університет, де я навчаюся.Зважаючи на це, мені залишалося лише добре виступити і виправдати ті сподівання, які на мене поклали тренери, кафедра фізичного виховання, університет, друзі та рідні. Певною мірою мені це вдалося, але буду продовжувати працювати над собою, щоб не збавляти темпи. На черзі – змагання в Одесі, а потім у Казахстані. Я вже майстер спорту, але хочу виконати норматив майстра міжнародного класу. Це дуже серйозно, тому треба оцінити свої можливості і ні на крок не відступати від заданої мети”.

Нагадаємо, що баскетболісти ЖДТУ .

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости