newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Рівненщина допоможе Луганщині відбудовувати храми

3,2 т.
Рівненщина допоможе Луганщині відбудовувати храми

На Сході рокитнівчани допомагають відбудовувати храм: близько 30 кубів лісу, гуманітарну допомогу та листи від школярів Рокитнівщини цього тижня направили до Новопсковського району Луганської області.

Видео дня

Нагадаємо, що декілька тижнів тому делегація з Рівненщини на чолі з головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком перебувала з робочим візитом на Луганщині, де було підписано низку двосторонніх угод про співпрацю. Зокрема угоди підписали керівники Костопільського та Попаснянського районів, Рокитнівського та Новопсковського районів, а також загальну угоду про співпрацю між областями підписали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Рівненщина допоможе Луганщині відбудовувати храми

"Для нас дуже важливо, аби підписана угода не перетворилася на черговий набір декларацій і більше нічого. Важливо, щоб вона мала цілком реальний, практичний зміст. Тому відразу після повернення з Луганської області ми розробили "дорожню карту" допомоги мирному населенню Луганської області. Так з’явилися ініціативи про листи школярів для однолітків та подарунки до Святого Миколая, про допомогу у відбудові Свято-Успенської церкви в селі Осинове Новопсковського району", - розповів Олексій Муляренко.

Це відбулося в межах підписаної угоди про співпрацю між Рокитнівським та Новопсковським районами. За його словами, окрім допомоги у відновленні храму, мешканці Рокитнівщини долучилися до ремонту та відновлення будинку престарілих, а також зібрали продукти харчування, сувеніри та листи для дітей.

У свою чергу, голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір запевняє, що усю цю допомогу вдалося зібрати завдяки небайдужості мешканців району, адже до акції долучилися як влада, так і звичайні мешканці.

"Власне ще на Луганщині керівники Новопсковського району попросили при можливості допомогти з відновленням церкви. Я вважаю, що духовність - один з шляхів, який сприятиме відновленню миру та порозуміння, а тому радо відгукнувся на таке прохання. І мені особливо приємно, що таку мою позицію підтримали і керівники районної ради Рокитнівщини, і лісники, й прості мешканці. Без спільних дій нам би було важко реалізовувати задумане. Тож я щиро дякую усім, хто долучився до збору цієї допомоги", - наголосив Микола Кушнір.