На кордоні з Угорщиною затримали 10 нелегалів

414

Учора прикордонники Мукачівського загону неподалік пункту пропуску «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, затримали групу незаконних мігрантів. Всього охоронці кордону спинили 10 вихідців з Південної Азії.

Групу невідомих осіб, які рухались у бік кордону прикордонний наряд виявив за допомогою приладу нічного бачення. Вже за декілька хвилин правоохоронці за 30 метрів від державного кордону виявили чоловіків неслов`янської зовнішності від 18 до 33 років. У ході подальших пошукових заходів поряд з лінією держрубежу прикордонники затримали чотирьох осіб, які назвалися громадянами Непалу, двоє повідомили, що вони є громадянами Бангладешe, ще двоє – громадянами Пакистану та двоє – громадянами Шрі-Ланки.

При собі вони не мали жодних документів. Також порушники розповіли, що метою їх подорожі було покращення свого життя в одній з країн Євросоюзу.

Про виявлення незаконних мігрантів українські прикордонники поінформували колег з Угорщини, які, перевіривши суміжну ділянку кордону, ознак його порушення не виявили

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги