За обласними комунальними установами слідкуватимуть наглядові ради

258

За обласними комунальними установами слідкуватимуть наглядові ради

Фото: Василь Хомюк

26 Травня 2016,16:35

3

Автор: Василь Хомюк

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська буде боротися за порядок на комунальних підприємствах області. Для цього вона планує для кожного такого підприємства створити наглядову раду. Про це голова обласної ради повідомила під час звітної прес-конференції про 6 місяців роботи.

До складу таких наглядових рад увійдуть п’ятеро представників, серед яких обов’язково буде один представник від громадськості. Проте такий представник від громади повинен відповідати ряду критеріїв. Зокрема, така людина має проживати на території Житомирщини не менше 10 років та зобов’язана мати відповідну профільну освіту або стаж роботи за схожою спеціальністю. Ще однією вимогою є відсутність притягнення до кримінальної відповідальності.

“Буде конкурс і я вважаю що ті критерії, які прописані в положенні про наглядові ради дасть можливість знайти людей від громадськості, але фахових житомирян, які матимуть бажання займатися профільними комунальними установами. Зараз готуються зміни до статуту і в липні ми приймемо всі ці статути, які будуть готові, для того щоб розпочати конкурс. Знаєте, якщо є один директор він робить що хоче, тому все буде узгоджуватися з наглядовою радою і будь-який керівник не зможе одноособово “царювати” у своїх закладах”, - сказала голова обласної ради.

Вона також зазначили, що після запровадження механізму наглядових рад всі будуть звітуватися та показувати на що витрачаються кошти обласного бюджету.

“Ви знаєте, заклади охорони здоров’я, в тому числі діагностичний центр, надають платні послуги. Мені соромно, але як голова обласної ради, я не знаю на що вони їх використовують. Вони сьогодні не звітуються перед депутатами. Може вони комусь “дають”, то тепер точно буде контроль скільки коштів надійшло, на що і куди вони витрачені”, - сказала Лабунська.

Нагадаємо, що житомирська обласна рада збирається затвердити Положення про Наглядову раду, яку в соціальних мережах вже назвали “узурпацією влади” Анжелікою Лабунською.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги