Вилучено всі сліди: стали відомі подробиці вбивства депутата на Тернопільщині

2.6т

З місця вбивства громадського активіста і депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка вилучено всі сліди. У правоохоронців є достатня база, щоб встановити і впіймати злочинців.

Про це у вівторок, 31 травня, повідомив начальник обласного управління Національної поліції Олександр Богомол, передає 0352.ua.

"Ці особи три дні були у Кременці, проводили розвідку. Їх бачили. Ми зафіксували місця, де вони бували, вилучено всі сліди. На місці бійки вилучені два кашкети нападників. Авто, на якому втекли зловмисники, тричі перепродавали. У нас є достатня база, щоб встановити і впіймати злочинців. Але вони теж розуміють, що їх розшукують, і зараз посилено переховуватимуться. Сподіваюся на позитивний результат нашої роботи", – сказав під час звіту перед депутатами на сьогоднішній сесії облради Олександр Богомол.

За його даними, основною версією вбивства Ващенка є його громадська робота з викриття корупції в органах влади, правоохоронних органах, суді.

Богомол припускає, що активіста не думали вбивати, а лиш планували залякати. Однак побиття завершилося фатально.

"Шкода, що ніхто не звернувся в поліцію, побачивши підозрілих осіб. Віталія Ващенка друзі за добу попереджали, що на вулиці якісь люди стежать за його будинком. Але не звернулися до правоохоронців, ми б могли зарадити вбивству", – зауважив начальник поліції

Депутати закликали начальника обласного управління Національної поліції Олександра Богомола щотижня звітувати про хід розслідування вбивства кременецького громадського активіста Віталія Ващенка.

Зараз громадськість очікує від правоохоронців оперативних дій. Причому не лише у затриманні вбивць, а й виявленні замовників.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема

Наши блоги