У Житомирі 9-річний хлопчик хотів покінчити життя самогубством

2.8т

У Житомирі 9-річний хлопчик хотів покінчити життя самогубством, намагаючись вистрибнути з вікна 2-го поверху будинку. Дитину відмовили від намірів патрульні поліцейські, які прибули на місце події.

Про це повідомдяє "Житомир.info" з посиланням на т.в.о. начальника управління патрульної поліції Олександр Гуменюк.

"У нас був виклик нещодавно, коли патрульні прибули на виклик і дитина 9 років намагалася покінчити життя самогубством, вистрибнути з вікна. Коли вони прибули на виклик, там перебували двоє дітей: одна дитина 3-х років, а одна 9 років. Батьків вдома не було", – зазначив Олександр Гуменюк.

Також деталі інциденту повідомила прес-офіцер управління патрульної поліції Житомира Діна Корчевна.

"Подія трапилася 2 червня. Заявниця зателефонувала на номер "102" і повідомила, що по вулиці Шелушкова, 60(зараз вул. Князів Острозьких) хлопець намагається вистрибнути з вікна другого поверху будинку. На місце приїхав патруль. У складі патруля була дівчина, яка з точки зору психології підійшла до хлопця. В ході розмови з’ясувалося, що хлопцю 9 років і він має ознаки інвалідності. Почала з ним по-материнськи спілкуватись. Під час спілкування поліцейські помітили, що хлопчик поводив себе збентежено, агресивно і погрожував стрибнути з 2-го поверху. У ході розмови вдалося взяти у хлопця номер телефону мами. Поки мати не приїхала, патрулі були в тісному спілкуванні з хлопцем. Коли приїхала мама, з’ясувалося, що вона неодноразово залишає дітей самих вдома, з ним була ще маленька сестричка, їй три роки. Вони були зачинені в квартирі. Коли приїхала мама і відчинила квартиру, в квартирі виявили бруд, антисанітарію", – зазначила Діна Корчевна.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги