, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Будьте обачними: рівненські шахраї вигадали нові схеми для видурювання грошей

2.1т

Аферисти з Рівненщини вдаються до нових видів спекуляцій і вже встигли обдурити людей більш ніж на 30 тис. гривень.

Незнайомець, який зателефонував 31-річному жителю Млинівщини, представився працівником одного із банків. У результаті перемовин чоловіка ошукали майже на 30 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.

"Представник" фінустанови повідомив, що головне відділення банку розміщене ближче до сходу України і у результаті військових дій пошкоджені базові станції банку. Цим аргументом невідомий переконав млинівчанина у необхідності зміни пін-коду до банківської картки.

У чоловіка, який є учасником АТО, не виникло жодних сумнівів у правдивості інформації, тож він назвав "банкіру" пароль і подальші цифрові коди, що надходили повідомленням на телефон. Впевненості у тому, що чинить правильно, додав ще й дзвінок із автоматичним записом голосу оператора.

Згодом мешканець Млинівського району виявив зникнення 29 тисяч 379 гривень зі своєї банківської картки.

Обставини цього шахрайства правоохоронці розслідують за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України та звертаються до громадян бути вкрай обачними, адже працівники банківських установ не проводять жодних фінансових операції у телефонному режимі.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги