У чернівецьких школах об’єднають малі класи з першого вересня

346

Оптимізацію мережі навчальних закладів проведуть у чернівецьких школах з першого вересня. Чи не в кожному із навчальних закладів планують об’єднати малочисельні класи. Таким чином, у кожному з класів буде навчатися не менше 28 школярів.

- Наразі в чернівецьких школах середня наповнюваність класів — 27, 4 учнів. Нам це здається маловато, - коментує Сергій Мартинюк, начальник управління освіти Чернівецької міської ради. - За рахунок оптимізації потрібно зробити так, щоб менше 28 учнів у класі не було. На даний момент є школи, де навчається 4, 5 чи 6 учнів. Принаймні, нові класи, які набираємо, зокрема, перший, п’ятий і десяті класи ми будемо намагатися робити повними.

За словами Мартинюка, результатом цього стане збільшення середньої наповнюваності класів, а також зекономить бюджетні кошти. Вчительських ставок, відповідно, стане менше.

- Є природній процес, що вчителі будуть іти на пенсію, - каже С. Мартинюк. - За рахунок цього, а також того, що цього року ми візьмемо менше нових вчителів на роботу, це суттєво не відіб’ється на фінансовій стороні для вчителів, які вже працюють.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: , ,

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости