Гранітний протест: в Коростишеві знову перекрили трасу (ФОТО)

333

Гранітний протест: в Коростишеві знову перекрили трасу (ФОТО)

Фото: відділ комунікації ГУНП в Житомирській області

27 Травня 2016,12:42

3

У Коростишівському районі на пішоходному переході автодороги Київ–Чоп підприємці висловлюють протест проти патентування грантіної продукції. 26 та 27 травня громадяни тимчасово . Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

“Причиною акції стала вимога сплачувати збір на інтелектуальну власність громадянину Антону Чубу при транспортуванні через митницю гранітної продукції. Вказаний громадянин запатентував право на промислові зразки найбільш поширених виробів із граніту: бордюрів для квітника, постаментів для пам’ятника та плит надгробних і звернувся до митної служби із вимогою забезпечити його право на інтелектуальну власність”, – йдеться у повідомленні.

26 травня голова облдержадміністрації Сергій Машковський, начальник Головного управління Національної поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко, керівник митниці Наталія Ткачук та народний депутат Павло Дзюблик зустрілись із ініціативною групою підприємців, щоб обговорити ситуацію. Людям пояснили, що вирішення цієї проблеми перебуває у компетенції центральних органів виконавчої влади і не може бути вирішене на обласному рівні.

“27 травня на ділянці 103 км автодороги Київ–Чоп близько 10:10 зібрались близько 150–200 громадян, які організували акцію з метою привернення уваги до вказаної проблеми. Учасники висловлювали вимогу відмінити патент на інтелектуальну власність по гранітній продукції. Упродовж акції автомобілі екстрених служб та життєзабезпечення регіону могли проїхати по утвореному спецкоридору, для інших транспортних засобів – рух тимчасово призупинився. Станом на 10:40 рух транспорту відновлено. Тривають перемовини заступника голови облдержадміністрації Геннадія Дмитренка із підприємцями”, – йдеться у повідомленні.

>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости