УкрРус

Більше сотні дітей взяли участь у ранковій "Руханці" у Тернополі

У Тернополі на бульварі Д.Вишнівецього чемпіон світу з пауерліфтингу Лілія Проць разом з Галиною Цінкевич провели "Руханку" для дітей. Біля 28-школи зібралося близько двох сотень хлопчиків і дівчаток, щоб розважитися.

Спочатку організатори провели "Руханку" для всіх учасників під пісню "Україно вперед". Потім діти змагалися в естафетах у двох вікових категоріях: 5-7 років і 8-10 років. Вкінці провели і естафети для матусь з дітками віком 3-4 рочки, повідомляє TeNews.

Хлопчиків і дівчаток, які долучилися до "Руханки", морозивом пригостила кав’ярня "Сквер", що знаходиться неподалік. Діти задоволені, кажуть, що хочуть, аби на їх масиві такі ігри проводили постійно: "Мені було дуже весело, я тут змагалася зі своїми друзями, які живуть у тому ж дворі, що і я, навіть було цікавіше, ніж на фізкультурі. Я б хотіла, щоб ці ігри тут проводили кожного дня", - розповідає учасниця "Руханки" Оленка Ковальчук.

"Ми плануємо і надалі проводити "Руханки" у різних мікрорайонах Тернополя, і бувати на кожному масиві хоча б раз на місяць, бо бачимо, що людям це подобається, особливо малечі" - наголошує організатор "Руханки" Лілія Проць.

Наши блоги