Шокуюче призначення: на Івано-Франківщині районний автодор очолив кримінальний авторитет з 5-річною відсидкою

930

13 червня на Івано-Франківщині філію "Надвірнянський райавтодор" дочірнього підприємства "Івано-Франківський облавтодор" очолив Любомир Григораш, відомий у 90-х роках у Надвірній за прізвиськом Пупець.

Любомир Григориш був офіційно представлений колективу "Надвірнянського райавтодору" у присутності голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака, директора ДП "Івано-Франківський облавтодор" Юрія Ходаковського та інших посадовців.

"Це призначення здивувало увесь район. І в райраді, і в райдержадміністрації вражені цим рішенням, але це ж інша вертикаль…У тому господарстві і без того такі чудеса творяться, а тут ще таке призначення…" – зазначив у розмові з КУРСом один із присутніх на представленні, який побажав не називати його.

У Надвірній Любомир Григораш відомий як кримінальний авторитет на прізвисько Пупець. У буремні 90-ті Пупець промишляв "дахуванням" місцевих підприємців та наркотиками. За торгівлю наркотиками Любомир Григораш був засуджений до 7 років ув’язнення, з яких відсидів п’ять (у 1992-1997 роках). Згодом займався торгівлею будматеріалами. Його називають близьким другом нинішнього директора облавтодору Юрія Ходаковського.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги