Медове коло: на Рівненщині з`явився новий туристичний маршрут

1.1т

У Рівненській області з`явився новий туристичний маршрут, який має назву "Медове коло" і стосується екологічного туризму. Ідейним натхненником його створення є керівник Спілки велосипедистів Рівного Юрій Ойцюсь.

Відтак, туристичний напрям довжиною майже у 300 кілометрів пролягатиме територією 5 районів через Тунель кохання у Клевані, Парк караїмів у Деражному, заказник "Базальтові стовпи" та ландшафтний парк "Надслучанська Швейцарія". "Медовий" шлях створюється як для велосипедистів, так і для автомобілістів, також туди можна буде доїхати разом із місцевими перевізниками. До його розвитку залучатимуть пасічників, виробників сувенірної продукції, власників екосадиб і перевізників.

Родзинкою маршруту стане давній вид бджільництва - бортництво, завдяки якому колись видобували мед із бортніх дерев, і які досі збереглися на Рівненщині.

Власне Юрій Ойцюсь каже, що головною метою даного проекту є створення для туристів повноцінних маршрутів, аби заохотити їх відвідати наш край.

- Подорожуючи Рівненщиною, ми на мапі собі позначили найцікавіші туристичні місця. Тепер вирішили це об`єднати в новий туристичний маршрут, - додає він.

А розвиватимуть "медове коло" за рахунок бюджетних коштів.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги