УкрРус

Останній вальс ужгородських випускників (ФОТО)

828

В обласному центрі Закарпаття традиційно відзначили прощання учнів зі школою.

Випускникам вручили медалі за високі успіхи в навчанні і в рамках міської програми підтримки обдарованої молоді вручили грошові премії

Як повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради, вже в четвертий раз в Ужгороді відбувся загальноміське свято випускників.

У цьому році в обласному центрі 11 клас закінчили 684 учня. Кращим з них сьогодні вручили золоті та срібні медалі за високі успіхи в навчанні.

Крім того, в рамках міської програми підтримки обдарованої учнівської молоді переможці IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та III етапу конкурсу-захисту учнівських робіт Малої академії наук від Ужгородської міської ради отримали солідні грошові премії - в розмірі середньомісячної заробітної плати по Україні. Їх цього року вісім: троє випускників Ужгородського класичної гімназії, двоє випускників багатопрофільного ліцею "Інтелект", двоє випускників лінгвістичної гімназії та один випускник загальноосвітньої школи № 5 з поглибленим вивченням французької та англійської мов.

Також грошові винагороди отримають ще й ті ужгородські випускники, які складуть ЗНО на 200 балів, проте це буде вже після оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Завершилися урочистості прощальним вальсом випускників.

Наши блоги