newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Встигне на сесію: на Прикарпатті звільнили від кримінальної відповідальності ректора вузу, якого затримали за хабар

1,2 т.
Встигне на сесію: на Прикарпатті звільнили від кримінальної відповідальності ректора вузу,  якого затримали за хабар

6 червня, на Прикарпатті суд ухвалив рішення про задоволення клопотання адвокатів ректора одного з вузів Віктора Басая та звільнив його від кримінальної відповідальності за вимагання та отримання хабара.

Видео дня

Як повідомляє gk-press.if.ua, в Долинському районному суді відбулося друге засідання у справі Віктора Басая, якого підозрюють в отриманні хабара. У залі суду перебували два адвокати Віктора Басая, сам підсудний, прокурор та двоє потерпілих.

На підставі клопотання, яке подали адвокати Басая, прокурор має право подати апеляцію.

Колишнього директора Прикарпатського юридичного інституту національного університету "Одеська юридична академія" Віктора Басая спецслужби затримали за статтею вимагання та отримання хабара 9 грудня 2015 року.

Вже наступного дня після затримання у ЗМІ з’явилася суперечлива інформація про те, що на момент затримання Басай вже більше як місяць не працював на цій посаді. У військовій прокуратурі, у свою чергу, таку інформацію спростовували і вказували, що затриманий хабарник все ж був посадовою особою – директором.

На офіційному сайті Державної судової адміністрації в графі про суд над Басаєм наразі можна побачити вже інший кримінальний злочин, у скоєнні якого підозрюють відомого хабарника – шахрайство.