Волинські діти побували на «Острові дитинства»

721

Дитячий фестиваль «Острів дитинства» відбувся в селі Озерце Ківерцівського району.

Свято приурочене до Міжнародного дня захисту дітей, що відзначатиметься 1 червня. Про це повідомляють на Луцької міської ради.

На початку дійства священнослужителі помолились і попросили в Бога благословення для дітей, їх батьків, а також для організаторів свята.Сюрпризи розпочалися вже перед в’їздом на територію фестивалю «Острова дитинства». Діти мали можливість доїхати у центр «Острова дитинства» на справжніх байкерських мотоциклах.Також тут відбувся обласний фестиваль-конкурс «Золоте зернятко», на який з’їхалися талановиті дітки з усієї Волинської області.Уся територія «Острова дитинства» поділена на певні зони – локації. Частина з таких локацій - острівки творчості на будь-який смак. Саме там проходять різноманітні майстер-класи, у яких залюбки беруть участь дівчатка та хлопчики. Також дітей розважають і веселі аніматори, дитячий лабіринт, боді-арт, різноманітні конкурси, квести, ігри для дітей та їхніх батьків.На локації «Ярмарок» представлені унікальні та корисні товари від майстрів handmade: для дітей розвиваючі іграшки, прикраси та витребеньки; медові вироби для малечі та дорослих; вишиті сорочки, вироби з глини, фетру та бісеру, декупаж.На фестивалі була й польова кухня, де можна було поласувати різноманітними смаколиками.Діти мають змогу ознайомитись з різними видами спорту через показові виступи з художньої гімнастики, спортивної акробатики та спортивної хореографії, а також з різних видів боротьби: східних єдиноборств, карате, козацького бойового мистецтва та мистецтва самозахисту айкідо.До уваги батьків також була психологічна майстерня, де батьки проходили цікаві експрес-тренінги з психологами.

На локації «Школа виживання» представники дитячої громадської організації «ТИВЕР» розказували присутнім про правила безпечного поводження на воді, а також продемонстрували показовий виступ порятунку потопаючого.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги