Військова прокуратура Закарпаття збирає докази агресії Росії в Україні

1,2 т.
Військова прокуратура Закарпаття збирає докази агресії Росії в Україні

Військова прокуратура допитує закарпатських бійців як свідків збройної агресії Росії проти України.

Видео дня

Про це повідомляє видання zakarpattya.net.ua з посиланням на Лігу ветеранів АТО та бойових дій "Карпатська Земля".

Як заявили в організації, багатьом демобілізованим та кадровим військовослужбовцям, що протистояли ворогу на Сході країни, прийшли повістки про виклик до військової прокуратури для допиту. Аби зясувати ситуацію, активісти Ліги ветеранів АТО та бойових дій "Карпатська Земля" навідалися до військового прокурора.

За підсумками спілкування в організації повідомляють, що слідчим відділом головної військової прокуратури розслідується справа за фактом розв’язання та ведення представниками влади Російської Федерації, її Збройних Сил та іншими особами, за попередньою змовою групи осіб агресивної війни проти України, що спричинило загибель людей.

За дорученням Генеральної Прокуратури військовий прокурор Ужгородського гарнізону допитує бійців 128 ОГПБр по епізодам Іловайського та Дебальцівського котлів, тобто всі учасники бойових дій в АТО є свідками злочинів російських військових та сепаратистських незаконних військових формувань проти нашої держави.

В організації наголошують, що свідчення бійців "дуже потрібні прокуратурі, оскільки, рано чи пізно, країна-агресор змушена буде відповісти за злочини вчинені на нашій землі". З огляду на це, просять вояків "допомогти прокуратурі своїми показами зібрати докази проти російських бандитів".

Поміж іншим, активісти Ліги зазначають, що "деякі шахраї, які видають себе за громадських активістів, намагаються використати вояків для дискредитації військової прокуратури і говорять, що ветеранів АТО збираються притягнути до відповідальності, щоби ті висловлювали протести проти військової прокуратури. Ті, кого вже викликали, можуть підтвердити все те, про що йшлося вище". А тому, в орагінзації просять "не піддаватись на провокації політичних пройдисвітів".