newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Руки геть від Пушкіна: у Тернополі виступили проти демонтажу пам’ятника російському поету

3,0 т.
Руки геть від Пушкіна: у Тернополі виступили проти демонтажу пам’ятника російському поету

У Тернополі після того, як петиція ініціаторів демонтажу пам’ятника російському поету Олександру Пушкіну набрала необхідну кількість голосів, різко активізувалися противники такої ідеї.

Видео дня

Про це пише www.0352.ua.

Вони зареєстрували одразу дві петиції, в яких закликають не чіпати пам’ятник.

"На нашу думку цей пам'ятник не несе ніякої загрози тернопільському суспільству, це є частина архітектури міста, він органічно вписується у сквер, на якому він розташований. Письменник не є політичною фігурою, твори якого ми всі вчимо у школах. Це прикраса міста і на нашу думку не є важливим те, що він російський поэт", – йдеться в петиції, яку зареєструвала Людмила Дрозд.

В іншій петиції пропонується не брати до уваги петицію про демонтаж пам’ятника Пушкіну. А якщо і переносити його, то тільки коштом тих, хто придумав це робити.

"Відмовитися від ухвалення рішення про задоволення вимог петиції "Перенесення (демонтаж) пам'ятника О.Пушкіна" (http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/267), як такої що не несе користі ні благоустрою, ні соціальній інфраструктурі міста, а лише нагнітає негативну суспільно-політичну обстановку в місті.

У випадку ж задоволення, здійснити це лише коштом ініціативної групи громадян, що погодяться фінансувати роботи. Не виділяти кошти з бюджету міста", – йдеться в петиції Родіона Оліщука.