Руки геть від Пушкіна: у Тернополі виступили проти демонтажу пам’ятника російському поету

1.4т

У Тернополі після того, як петиція ініціаторів демонтажу пам’ятника російському поету Олександру Пушкіну набрала необхідну кількість голосів, різко активізувалися противники такої ідеї.

Про це пише www.0352.ua.

Вони зареєстрували одразу дві петиції, в яких закликають не чіпати пам’ятник.

"На нашу думку цей пам'ятник не несе ніякої загрози тернопільському суспільству, це є частина архітектури міста, він органічно вписується у сквер, на якому він розташований. Письменник не є політичною фігурою, твори якого ми всі вчимо у школах. Це прикраса міста і на нашу думку не є важливим те, що він російський поэт", – йдеться в петиції, яку зареєструвала Людмила Дрозд.

В іншій петиції пропонується не брати до уваги петицію про демонтаж пам’ятника Пушкіну. А якщо і переносити його, то тільки коштом тих, хто придумав це робити.

"Відмовитися від ухвалення рішення про задоволення вимог петиції "Перенесення (демонтаж) пам'ятника О.Пушкіна" (http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/267), як такої що не несе користі ні благоустрою, ні соціальній інфраструктурі міста, а лише нагнітає негативну суспільно-політичну обстановку в місті.

У випадку ж задоволення, здійснити це лише коштом ініціативної групи громадян, що погодяться фінансувати роботи. Не виділяти кошти з бюджету міста", – йдеться в петиції Родіона Оліщука.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги