Визначені переможці обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики

211

25 травня в Івано-Франківську відбулося підсумкове засідання комісії з присудження обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.

Під час засідання члени комісії заслухали рецензентів робіт, які надійшли на конкурс в номінаціях «За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення» та «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» Наталію Димніч - старшого викладача кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івана Гриджука – редактора Надвірнянської районної газети «Народна воля».

За результатами обговорення робіт, які надійшли на конкурс, та таємного голосування були визначені переможці цьогорічного конкурсу. Зокрема, журналіст та редактор програм ОТБ «Галичина» Іван Харук переміг в номінації «За кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення» й отримає премію за документальну кінострічку «Незабуті тіні».

В номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» перемогла Ірина Дружук за інтерв’ю з професором Миколою Когутяком «Монахи Манявського скиту вмирали, але не підкорялись імперії. Це те саме, що ми бачили на Майдані», яке опубліковане на сайті Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»

Окрім того, вирішено відзначити посмертно краєзнавця Михайла Головатого, співавтора телевізійного проекту «Вулиця» пам’яткою про участь у конкурсі на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики та урочисто передати відзнаку його родині.

На засіданні також було обговорено питання проведення цього конкурсу в 2017 році та запропоновано внести зміни до Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики щодо збільшення суми премій для переможців конкурсу наступного року. загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости