На тернопільські училища виділили 3 мільйони гривень

526

Фінансувати тернопільські заклади професійно-технічної освіти міська рада погодилася тільки за умови того, що у власність громади міста передадуть майнові комплекси училищ.

Процес передачі триває, а коштів на функціонування далі не вистачає. Міськрада вже двічі виділяла з міського бюджету гроші, а нещодавно місто отримало субвенцію з держбюджету у розмірі 3 мільйони 400 тисяч, тоді як на весь рік на профтехосвіту необхідно 74,5 мільйонів гривень.

– Згідно рішення облради місту виділили стабілізаційну дотацію в розмірі 3 мільйони 400 тисяч гривень для утримання професійно технічних закладів міста, – розповіла Надія Кучер, начальник фінансового управління. – За рахунок цієї дотації ми уточняємо дохідну і видаткову частину бюджету і спрямовуємо кошти на виплату зарплати та енергоносіїв профтехосвіті міста. Цими коштами і тими, що виділяло місто ми закриємо потребу травня місяця включно у фінансуванні училищ. Коштів на відпускні для працівників немає. Перший раз ми виділили 18,2 мільйони другий раз 7 мільйонів і зараз отримали 3,4 мільйони. Для подальшого фінансування необхідно ще 45,5 мільйонів.

Заступник міського голови Леонід Бицюра також відзначив, що до 1 червня буде сформовано перелік спеціальностей для набору на державну форму навчання в училищах міста. Додав також, що є інформація, що з наступного року порядок фінансування училищ знову зміниться.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости