newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Святі" розбірки: у Тернополі священик на "Крайслері" порушив ПДР та влаштував сварку з "копами". Фото

9,6 т.
'Святі' розбірки: у Тернополі священик на 'Крайслері' порушив ПДР та влаштував сварку з 'копами'. Фото

Вчора, 08 червня, у Тернопилі настоятель місцевого Свято-Троїцького духовного центру отець Анатолій Зінкевич відверто порушив правила дорожнього руху в центрі міста і влаштував розбірки з патрульними.

Видео дня

Про це повідомили читачі сайт "Тернополяни", які стали свідками цієї події.

Патрульні намагалися пояснити священику (без ряси), що він поїхав "під знак" - від ЦУМу в напрямку Українського дому "Перемога", розвернувся посеред дороги і хотів їхати у зворотній бік.

Та такі аргументи, як ПДР для отця – це ніщо.

- Четверо патрульних пояснювали йому, що за це передбачено штраф, але замість визнати свою вину о. Анатолій Зінкевич сказав, мовляв, якщо зараз не викреслите те, що почали писати, то будете потім начальству своєму ПДР пояснювати. Далі він став кудись дзвонити, при цьому повторюючи патрульним: "Хлопці, це що ви зараз робите на дорозі – то бардак, то хаос. Так не має бути", - розповідають читачі.

Через якийсь час у сріблястий Chrysler 300 до о. Анатолія підсіла жінка і мовчки чекала чим закінчаться розбірки. Настоятель Свято-Троїцького духовного центру ще говорив правоохоронцям, що живе тут, і документів з собою не має. Згодом він таки показав патрульним якийсь документ і поїхав.

- Ті ж лише сказали по тому: "Нічого собі батюшка – поїхав під знак і ще й правий". Скоріш за все, священик таки ніякого штрафу не платитиме.

"Святі" розбірки: у Тернополі священик на "Крайслері" порушив ПДР та влаштував сварку з "копами". Фото