На Сумщині затримали крадіїв лісу

4,5 т.
На Сумщині затримали крадіїв лісу

Інспектори роти дорожньо-патрульної служби поліції виявили трактор та вантажівку, що перевозили вантаж деревини. Загальний об’єм вантажу склав 12 м3.. Водії не мали на нього жодних документів. До завершення перевірки походження деревини транспортні засоби разом з вантажем поміщені на штрафмайданчики поліцейських відділів по територіальності.

Так, на автодорозі Суми-Путивль-Глухів екіпаж взводу роти ДПС зупинив трактор "Т-25А" з причепом. Під час огляду транспортного засобу в кузові причепа інспектори виявили близько 6 кубічних метрів деревини. Водій трактора, 52-річний житель Путивльського району, не зміг надати жодних відповідних документів на вантаж.

Вантажний автомобіль марки "САЗ-3507" був зупинений поліцейським екіпажем в місті Ромни. За кермом вантажівки перебував 42-річний місцевий житель. В кузові автівки правоохоронці виявили дубові колоди, загальним об’ємом близько 6 м3 , без відповідних документів.

Видео дня

Всю вилучену деревину разом із даними транспортними засобами розміщено на штрафмайданчиках поліцейських відділків, до завершення перевірки щодо походження даного вантажу.

Поліція звертається до жителів області з проханням повідомляти факти незаконної вирубки лісу, його транспортування чи продажу на цілодобову телефонну лінію "102".

Источник:sumy.today