У Житомирі нагородили переможців всеукраїнського кулінарного конкурсу (ФОТО, ВІДЕО)

295

У Житомирі нагородили переможців всеукраїнського кулінарного конкурсу (ФОТО, ВІДЕО)

Фото: Відео: Марія Маслюківська

25 Травня 2016,08:50

112

Автор: Вікторія Кос

У Житомирі 24 травня медалями, подяками та грамотами нагородили житомирян, які представляли місто на VII Всеукраїнському конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу.

"У цьому році ми провели VII Всеукраїнський конкурс серед юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу. Потужно взяли участь у цих змаганнях житомиряни, тому ми сьогодні приїхали привітати їх та їхніх викладачів", – розповів президент Асоціації кулінарів України Михайло Пересічний.

>

Виявляється, у конкурсі було представлено 20 номінацій, у 15-ти з яких взяли участь представники з Житомира, які привезли до міста заслужені відзнаки.

"У даному конкурсі взяли участь 19 учасників з Житомирщини, які представляли наші заклади освіти. Безумовно, конкурс був конкурентним, адже в цілому там було 503 учасника з різних міст України, які змагалися у різних номінаціях. З конкурсу ми привезли 18 медалей, з них 5 золотих, 4 срібних та 9 бронзових. Оскільки всі вони студенти, то їм були видані знижки на навчання у Київському університеті, вони отримали багато знань та навичок у їхньому професійному напрямку. Конкурсні роботи складалися з домашнього завдання та практичного, за вимогами якого потрібно було готувати страви перед журі", – розповіла голова Житомирського міського осередку Асоціації Кулінарів України Тетяна Захарова.

>

Нагороди вручав міський голова, який привітав переможців та пообіцяв сворити для них гідні умови праці у ресторанному бізнесі.

"Наприклад, Львів у нас асоціюється з кав’ярнями, ресторанчиками. Кулінари перш за все формують ту атмосферу, завдяки якій місто може в тому числі отримати туриста, адже без кулінарів не можна буде зробити місто туристичним. Прикро, що за останні роки багато кулінарів нашого міста їдуть до Європи, адже заробітні плати, умови праці та інше там вигідніші, тому наше завдання – сформувати такі умови, щоб ви знайшли себе тут і ваша праця гідно оплачувалась в Житомирі. На цьому конкурсі ви проявили свій талант, гідно представили наше місто, за що окреме спасибі, тому я впевнений, що вас чекають вигідні перспективи та хороше майбутнє", – звернувся до кухарів міський голова Сергій Сухомлин.

Відзнаки отримали не тільки учасники змагань, а й журі.

"Я був членом журі та представляв наше місто на цьому конкурсі. Також я був тренером команди, яка достатньо добре виступила, адже ми наполегливо готувалися протягом трьох тижнів. Команда все відпрацьовувала, ретельно вивчала та старанно готувала. Тому як член журі я отримав золоту медаль та хрест пошани від Асоціації Кулінарів України", – сказав заступник голови житомирського міського осередку Асоціації Кулінарів України Віктор Фіалковський.

>

>

>

>

>

>

>

>

>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости