, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Генпрокуратура оголосила підозру про вчинення 15 злочинів очільнику "Правого сектору" Закарпаття

495

Про це сьогодні Олександр Сачко повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

Ну ось, нарешті звершилося. Отримав офіційну подяку за довгі роки громадської й політичної праці на благо рідної Держави. У вигляді повідомлення про підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів від генеральної прокуратури.

На 48 сторінках проффесіонали-прокурори жалісливо розповідають, як я, будучи організатором і керівником банди, грабував, вбивав, захоплював малолітніх заручників, очолював терористичну організацію, вчиняв опір правоохоронцям, ну і, звісно, хуліганив "з особливим цинізмом", - написав керівник ПС на Закарпатті.

Сачко повідомив, що повний текст невдовзі буде в мережі у вільному доступі на сторінці його адвоката Романа Бухтоярова. За його словами, сьогодні або завтра чекає на своє затримання. Також Олександр Сачко повідомив, що наміру переховуватись не має і в зазначених у цій "підозрі" злочинах своєї вини не визнає.

А тепер про серйозне. Режим стагнує. Такі недоладні опуси доказують, що влада в очікуванні невідворотньої Революції поспішає нейтралізувати всіх, від кого чує загрозу, - написав Олександр Сачко

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги