Сергій Машковський: Це наше спільне завдання – забезпечити боєздатну армію

230

Під час розширеної наради, яка проходила сьогодні, 30 травня, за участю голів РДА, ОТГ та керівників структурних підрозділів ОДА, розглянули питання про виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом в Житомирській області за II квартал 2016 року.

«Це наше спільне завдання – забезпечити боєздатну армію», –наголосив Сергій Машковський. Про це "Журналу Житомира" повідомляє прес-служба ОДА.

На сьогоднішній день на Житомирщині більше 13 тис. мобілізованих і більше 7 тис. демобілізованих. Наша область активно долучається до формування нової професійної контрактної армії. Адже чим активніше вона формуватиметься, тим меншою буде потреба у мобілізації та призові.

Заступник військового комісара Олександр Рець зазначив: «Завдання призову на військову службу за контрактом на квартал виконано на 84,5%. До кінця кварталу показник сягатиме 100% і більше».

Також Олександр Рець інформував, що багато хто відмовлявся від контрактної армії через те, що спочатку необхідно було проходити навчання, а вже потім був розподіл до військових частин. Зараз же військовослужбовців за контрактом направляють одразу до військової частини, де і визначають, чи потрібне їм навчання.

За інформацією військового комісаріату, найбільше виявляють бажання служити за контрактом у містах Новоград-Волинський, Бердичів, Житомир, а також в Андрушівському, Чуднівському та Малинському районах. Найменше контрактників у місті Коростень та у Червоноармійському, Олевському, Лугинському районах.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости