З Житомира вирушила перша електричка до Києва (ФОТО)

1.8т

З Житомира вирушила перша електричка до Києва (ФОТО)

Фото: прес-служба ОДА

25 Травня 2016,10:10

11

Сьогодні вранці, 25 травня, на Житомирській Південно-Західній залізниці о 5:45 відбулося перше відправлення електрички за маршрутом Житомир–Київ. Станом на 8:15 електропотяг прибув до Києва на 22 платформу. Про це повідомляє прес-служба .

Сьогодні, на перший день курсування, було продано 72 квитки. Серед пасажирів електрички були й солдати строкової служби, які їхали до навчального центру “Десна”.

Для пасажирів вартість проїзду на перші відправлення електрички становить 22 грн. Для студентів за наявності студентського квитка діє додаткова знижка у 50 %, для дітей віком 6-14 років – у 25 %. Є також квитки для пільгових категорій громадян. Після перших відправлень вартість квитка становитиме 35 грн.

Електропоїзд розрахований на 808 сидячих місць.

“Ми неодноразова звертались до Міністра інфраструктури України, до керівництва Укрзалізниці з питанням запустити потяг в київському напрямку. Окрім вигідної ціни на проїзд, електропотяг має дуже зручний час відправлення. Виїжджаючи зранку з Житомира, о 8:19 ви вже будете в Києві”, – зазначив губернатор Сергій Машковський.

Нагадаємо, що з Житомира електропоїзд відправляється у будні дні о 5:45, прямує без зупинок і прибуває у Київ о 8:19. З Києва до Житомира електричка відправляється о 18:16 та прибуває до Житомира о 20:55. Щонеділі електропоїзд відправлятиметься зі станції Житомир о 17:55 та прибуватиме у Київ о 20:42.

>

>

>

>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости