У Вінниці проведуть бізнес-форум «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу»

18

Сьогоднішні умови ведення бізнесу змушують підприємців впроваджувати нові підходи у розвитку власної справи, застосовувати нововведення у системі управління підприємством, розробляти ефективну маркетингову стратегію, думати про вихід на всеукраїнський та міжнародний ринки, шукати та брати участь у донорських та грантових програмах розвитку бізнесу.

Для професійного обговорення цих та інших питань ГО «Вінницький клуб ділових людей», спільно з партнерами, планують 2 – 3 червня провести у м.Вінниця бізнес-форуму «Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу».

Місія.

Бізнес-форум стане комунікаційним, дискусійним майданчиком, який розкриє актуальні питання та напрямки внутрішніх перетворень українського бізнесу, спрямованих на підвищення конкурентності, адаптацію до інтеграційних процесів, підвищення інвестиційної привабливості та отримання нових комерційних можливостей.

Ціль проведення.

Відзначити важливість змін українського бізнесу, визначити можливі вектори розвитку різних сфер бізнесу регіону й країни вцілому. А також: мати можливість передбачати можливі перешкоди в розвитку бізнесу за допомогою іноземних фахівців; отримати досвід і навички для правильного розуміння необхідних напрямків розвитку; встановити комунікації з представниками професійного інвестиційного співтовариства ЄС.

Учасники. Керівники підприємств України та Польщі, які представлятимуть такі галузі економіки як сільське господарство, харчова переробка, енергетика, торгівля та послуги.

Формат проведення.

Панельні дискусії:

«Проблеми, виклики та перспективи для сучасного бізнесу»

«Зовнішні ринки та грантові програми для МСБ: міфи та реалії»

Паралельні секції:

«Розвиток альтернативних джерел енергії. Енергоефективність»

«Інновації в сільському господарстві»

Під час Форуму для підприємців будуть організовані зустрічі «В2В» та можливість презентації підприємств.

Місце проведення. ГРК «Гостевія», 10 км. від Вінниці по Київській трасі

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація та умови участі за посиланням:

Детальна інформація за телефоном: 096 832 02 50

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости