Понад 50 ужгородців долучилися до встановлення світового мовного рекорду (ФОТО)

503

Більше 50 ужгородців зібралися у читальному залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф.Потушняка, аби взяти участь у найчисельнішому в історії України уроці англійської мови.

Інтерактивний урок англійської мови одночасно відбувався по всій країні з найчисельнішими аудиторіями у Львові та Києві. Після офіційної частини, під час якої зі сцени у Львові до учасників акції звернувся Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, почався мовний урок. За його ходом стежили спостерігачі і відбувався відеозапис заходу. Потім запис оцінять експерти на предмет дотримання вимог Гіннесівського комітету.

Таким чином, Україна спробує перевершити діючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса, який належить Німеччині і становить 6287 учасників мовного уроку. Щоб перевершити німців, Україні необхідно зібрати щонайменше дев?ятитисячну аудиторію.

Проект відбувається у рамках кампанії “Україна Speaking” та координується командою GoGlobal і Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. Найбільший урок англійської відбудеться в контексті Днів Америки за підтримки Міністерства культури України, програми Capital English, Британської Ради в Україні, America House та Window on America.

28 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги