newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Журналіст згадав про проблеми з міліцією лише через три тижні

387
Журналіст згадав про проблеми з міліцією лише через три тижні

26 серпня журналіст СТБ Сергій Андрушко у блогах на сайті «УП» повідомив, що 7 серпня в селищі Ромодан Миргородського району представник міліції заборонив йому проводити зйомки, посилаючись на нібито вказівку райдержадміністрації.

Видео дня

Втім, як повідомляє прес-служба Полтавської ОДА, у дійсності реальних підстав для цього непорозуміння немає і не могло бути. Місцеві органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування в своїй діяльності дотримуються принципу відкритості та прозорості. Це підтверджує той факт, зокрема, що цього року Сергію Андрушку неодноразово давали інтерв’ю голова Миргородської районної ради Н.Дудник, заступники голови райдержадміністрації С.Данилевський та М.Григоренко. Журналісти мали можливість спілкуватися з мешканцями населених пунктів Ромодан, Шарківщина, Черевки Миргородського району.

7 серпня в Ромодані після втручання органів влади знімальній групі Сергія Андрушка було створено найсприятливіші умови для роботи. Потому від нього отримали запевнення про відсутність будь-яких претензій.

Коментуючи інформацію Андрушка, Наталія Дудник зазначила: «Виникло непорозуміння, яке, на щастя, нам оперативно вдалося залагодити. Дивує, що ця інформація з’явилася три тижні потому, оскільки ми були переконані, що це питання вичерпано в той же день».

З приводу незрозумілих дій працівника міліції, в УМВС України в Полтавській області призначено службову перевірку. Створено спеціальну комісію, результати роботи якої будуть оприлюднені згодом в засобах масової інформації.