Севастополь. Шість нарядів ДАІ півгодини ганялися за порушником. Відео

540
Севастополь. Шість нарядів ДАІ півгодини ганялися за порушником. Відео

Вчора вдень в Севастополі відбулася справжня гонитва за участю автомобіля "Мерседес" і шести нарядів Державтоінспекції.

Все почалося з того, що 33-річний водій автомобіля "Мерседес", проїжджаючи перехрестя вулиць Толстого-Ковпака, не відреагував на вимогу інспектора ДАІ про зупинку.

Водій натиснув на газ і, порушуючи правила дорожнього руху, помчав вулицею Льва Толстого, звернув на Івана Голубця, після знову виїхав на Толстого і продовжив рух у бік вулиці Комуністичної зі швидкістю близько 160 кілометрів на годину. Виїхавши на вулицю Пожарова, порушник ледь не зніс пішоходів, що переходили дорогу по зебрі. Після цього він зменшив швидкість до 120-ти кілометрів на годину і попрямував у бік площі Повсталих.

Видео дня

З центру міста по вулиці Гоголя і проспекту Генерала Острякова порушник помчав у бік Балаклави. На першому кілометрі автодороги Севастополь - Інкерман він виїхав на зустрічну смугу руху і попрямував у бік Ялтинського кільця зі швидкістю не менше 200 кілометрів на годину.

Погоня тривала близько півгодини. Затримати порушника співробітникам розшуку та дорожньо-патрульної служби ДАІ вдалося тільки на 11-му кілометрі автодороги Севастополь - Інкерман. Як з'ясувалося, уникнути зустрічі зі співробітниками ДАІ водій автомобіля "Мерседес" намагався тому, що наприкінці жовтня вже був учасником дорожньо-транспортної пригоди, з місця якої втік.

Источник:newsmarket