newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Рівненщина. Служба зайнятості залучає підприємців до навчання безробітних

699
Рівненщина. Служба зайнятості залучає підприємців до навчання безробітних

Координацію навчальних програм для майбутніх покоївок, барменів, офіціантів, рестораторів, кухарів, організаторів туристичного бізнесу у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості почала здійснювати створена тут консультаційна рада з числа керівників найвідоміших підприємницьких структур сфери послуг поліського караю.

За словами директора обласної служби зайнятості Івана Ткачука, такий орган допомагає громадянам здобувати конкурентоспроможні на ринку праці професії відповідно до вимог українських та зарубіжних роботодавців.

Названі навчальні напрямки запроваджено у зв'язку з підготовкою до Євро-2012. Вони реалізовуються у лабораторіях та кабінетах нового навчального комплексу.

Нині виробничі структури допомагають вести навчання колишніх безробітних за десятками професій, зокрема деревообробної, швейної, сільськогосподарської галузей. Їх представники є керівниками виробничої практики курсантів центру та членами державних екзаменаційних комісій, які присвоюють кваліфікаційні розряди випускникам.