УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Харків. У місті немає критичних проблем по підготовці до Євро-2012

375
Харків. У місті немає критичних проблем по підготовці до Євро-2012

У Харкові немає критичних проблем щодо підготовки до фінального чемпіонату УЄФА Євро-2012. Про це сьогодні повідомив журналістам директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

Видео дня

Лубківський нагадав, що вчора був з робочим візитом в Україні операційний директор УЄФА Мартін Кален, з яким відбулося обговорення поточних проектів щодо підготовки Євро-2012. Сьогодні, за словами директора турніру, є питання, які потребують вирішення, але "загалом настрій у Калена після цього візиту оптимістичний".

"Сьогодні важливо не втрачати час і зосередитися на тих питаннях, які потрібно вирішити. Ми не обмежилися лише ситуацією на НСК "Олімпійському" і було обговорено широке коло питань. Знову ж таки, багато питань пов’язано з майбутнім візитом президента УЄФА Платіні. Я думаю, що вже ближчим часом президент УЄФА зможе поділитися своїми враженнями від підготовки України", - розповів він.

Лубківський зазначив, що по місту Харків мова йшла винятково про робоче і закрите листування, яке, на жаль, потрапило до преси. "Немає сьогодні таких питань, які б носили критичний характер у Харкові, хоча є питання, які потребують ще свого вирішення. Станом на червень були певні проблеми, станом на сьогодні - вони вже не виглядають проблемами, але потребують швидкого вирішення. Тому я думаю, що це питання вже сьогодні абсолютно закрите", - підкреслив Лубківський.