newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Психологи рекомендують хвалити себе

555
Психологи рекомендують хвалити себе

Нас із дитинства вчили, що хвалити себе непристойно і нескромно. Але виявляється, що все навпаки, і говорити про себе добре просто необхідно.

Видео дня

Сучасні психологи говорять і пишуть про те, що любов до себе починається з дзеркала. Побіжний погляд на себе — це зовсім не те, що вимагає від нас дзеркало. Важливо оглянути себе по частинах і в кожній знайти гідності. Спочатку варто подивитися на те, що більше за все в собі подобається, і уявити, що інші теж звертають увагу на цю привабливу особливість. Не варто зневажливо ставитися до компліментів оточуючих, навпаки, треба приймати їх з вдячністю і всім виглядом показувати, що це вас не дивує. Нічого спільного із зарозумілістю і нескромністю така поведінка не має, але при цьому варто звертати увагу і на чесноти інших.

Також час від часу варто повертатись до приємних спогадів. Вдалі моменти в житті — це ваша заслуга.

Також дуже корисно хвалити себе за професіоналізм. Звичайно, не варто вважати себе неперевершеним фахівцем, краще хвалити себе не безпосередньо, а говорити про те, як саме ви чогось досягли.

Також рекомендовано хвалити себе за будь-яку домашню роботу. Щоб домочадці не сприймали вашу турботу про них як даність, розкажіть їм, чого все це вам коштує, скільки часу йде на підтримку побуту родини, чим доводиться жертвувати. Не соромтеся описувати їм минулий день у всіх подробицях, тоді і чоловік, і діти вимушені будуть щиро похвалити вас.