Організація Об'єднаних Націй в Україні розпочинає національну інформаційну кампанію за здоровий спосіб життя

44

5 березня 2013 року о 14 годині Представництво ООН в Україні оголосить про початок національної інформаційної кампанії, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя серед українців.

Інформаційна кампанія під назвою "У твоєму житті є люди, заради яких варто жити" проходитиме по всій території України протягом 2013 року. Впродовж цього періоду заплановано розкрити шість тем, пов'язаних зі здоров'ям, а саме: здорове старіння, здорова планета і навколишнє середовище, репродуктивне здоров'я, раннє тестування на ВІЛ, вакцинація, корисність споживання фруктів і овочів, тощо.

До участі у прес-конференції запрошено: Виконуючу обов’язки Координатора системи ООН в Україні, Голову Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Юкіе Мокуо, Представника Фонду Народонаселення ООН в Україні пані Нузхат Ехсан, главу Бюро Всесвітньої Організації Охорони здоров’я в Україні Доріт Ніцан Калускі, представників Міністерства охорони здоров’я України та партнерів кампанії.

Під час прес-конференції Ви зможете отримати відповіді на низку запитань, і зокрема:

  • Якими є основні причини смертності та як можна зберегти здоров’я та тривалість життя людей похилого віку?
  • Чому значне зменшення охоплення вакцинацією дітей, яке спостерігається протягом останніх років в Україні, є небезпечним для здоров’я громадян?
  • Як вживання йодованої солі впливає на розумовий розвиток дитини?
  • Яку кількість овочів та фруктів ВООЗ рекомендує вживати протягом дня і чому картопля не відноситься до рекомендованої групи овочів?
  • В чому полягає важливість виключного грудного вигодовування та правильного догляду за дітьми раннього віку?
  • Як зберегти репродуктивне здоров’я? Яка роль планування сім’ї у збереженні репродуктивного здоров’я?

Прес-конференція відбудеться у медіа-центрі УНІА "Укрінформ" за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна"). Вхід для преси вільний.

Для отримання прес-пакету попередня реєстрація обов’язкова:

0 (44) 209-04-81 або press@metoo.com.ua.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги