Топ-темы:

Влада розпочинає новітню русифікацію

Влада розпочинає новітню русифікацію

У Росії 10 млн українців, але там взагалі немає жодної школи, де б вивчали українську мову, не кажучи вже про викладання нею усіх предметів. "Слуги народу", нічого не зробивши для підтримки української, у четвер, 16 липня, хочуть ударити по ній русифікаторським законом 2362 Бужанського, продовживши у середній освіті викладання російською мовою.

В Україні немає місць компактного проживання російської національної меншини, але є 125 шкіл з російською мовою навчання. Перехід на українську мову навчання у цих школах, починаючи з 5-го класу, має розпочатися з 1 вересня цього року, після більш, ніж річного підготовчого періоду. При цьому російську мову як таку діти продовжуватимуть вивчати, якщо вона для них рідна.

Але владу це не влаштовує - їй потрібен не розвиток української мови, у першу чергу як вагомого чинника національної безпеки, а нова русифікація у дусі вимог Путіна та ОПЗЖ! Ухвалення Верховною Радою та підписання Зеленським цього закону і буде стартом цієї новітньої русифікації.

Тому українські сили у парламенті та поза ним, незалежно від партій та фракцій, об’єднавшись, мають не допустити ухвалення цього закону!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Поделиться в Facebook