Кремль сам сжигает за собой мосты

2 минуты
47,3 т.
Кремль сам сжигает за собой мосты

Газовый Каминг аут Кремля

Видео дня

Россияне наконец-то признали то, что все и так знали. Что они отключают газ в ответ на санкции со стороны ЕС.

И пока санкции действуют, Северный поток работать не будет.

Скорее всего, скоро остановится и транзит через Украину.

Еще вчера они играли в булгаковского Воланда и говорили, что Аннушка уже разлила смазку под турбину. А сегодня говорят откровенно.

Далее текст на языке оригинала.

Росіяни кажуть, що Європа воює проти них, роблячи недружні кроки. Вводячи санкції. Росіяни наче не розуміють, що Європа вводить санкції у відповідь на російську агресію. Росіяни ведуть себе як мала дитина, яку поставили на гречку після того, як вона зробила шкоду. Чи бльш гуманне і сучасне порівняння, просто як діти, яким відмовились купувати смаколик після того, як вони погано себе поводили. І ці діти ображаються на покарання. Не сприймаючи зв'язок цього самого покарання і своїх дій.

Логіка росіян проста. Вони напали на Україну, бо мали на те право. Європа вводить санкції, хоча це не їх справа. Тому росіяни відключають Європі газ, бо та "першою почала".

І найкумедніше, що навіть уявний карліковий алкоголік Мєдвєдєв, який погрожує Європі то відключенням газу, то ядерною зброєю, так й інші кремлівські старці, вірять у свою правоту. А ще це вказує на те, що вони не чекали на таку реакцію Європи. І реагують емоційно. Що добре.

Що ж, по-перше добре, що Росія сама наважилася на газове ембарго. Європа б не зробила такого кроку. І ще певний час фінансувала б російську армію. Плюс, це зробить неможливим повернення до режиму "справи як завжди", бо європейські лідери просто не зможуть не помічати агресивні кроки і потім йти на компроміси з Путіним. Таким чином, Росія сама спалює за собою мости. І Хаймарсів не треба.

По-друге, провокуючи кризу росіяни точно будуть активно використовувати тарифні Майдани цієї зими у Європі. Вони вже почали. Завчасно. У Празі. Що ж, Москва десятки років фінансувала маргінальні партії по всій Європі і прийшов час платити по рахунках. Ми точно побачимо такі протести жовтих жилетів у Франції чи нациських партій у Відні і Берліні. Чи призведе це до зміни курсу? Навряд чи. Вибори там не скоро. А всі тарифні майдани за гроші подібні один до одного. Це Майдан на мінімалках.

По-третє, вони дійсно цим можуть спровокувати рецесію у Європі. Але це більше вдарить по самій Росії, бо обвалить ціни на нафту. На якій тільки і тримається російський бюджет. Така собі ідея.

І так, ми будемо постійно чути від російських агентів, що світ втомився від України. Але при цьому, чомусь, останні місяці постійно збільшується фінансова підтримка українського бюджету. У серпні Україна вперше отримала фінансування більше, ніж потребує на місяць. І нові плани від американців гарантують стабільність бюджету до другого кварталу 2023 року. Не говорячи вже про нове озброєння, яке постійно відчувають на собі росіяни.

Чи каже це про те, що зима буде легкою? Ніт. Зима буде тяжкою. Бо газ буде дорогий і його буде мало. Бо транзит зупинять і це може призвести до дефіциту. Зима буде холодною як в Україні, так і в Європі. Проте росіяни від цього зможуть отримати тільки моральне задоволення.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...