Россия – государство-террорист: как ЕС будет всеобъемлюще изолировать фюрера

1 минута
16,0 т.
Россия – государство-террорист: как ЕС будет всеобъемлюще изолировать фюрера

Европа стремится обрезать фюреру коллаборацию с Китаем, Индией и другими пособниками

Видео дня

Европарламент признал федератов "государством – спонсором терроризма, использующего террористические средства". Резолюция имеет не только политическую, но и целиком практическую цель – всеобъемлющую международную изоляцию агрессора. Объясню, как ЕС будет достигать этой благородной цели.

Далее текст на языке оригинала.

ЄС створює законодавчу базу, щоб юридично обмежити контакти та співпрацю всіх країн ЄС з Росією. Якщо, наприклад, Євроспільнота заборонить торгівлю з державою-терористом, то умовний Орбан не зможе качати нафту з РФ. ЄС не доведеться погоджувати щоразу з усіма країнами-членами новий пакет санкцій.

Найцікавіший пункт: євродепутати планують ввести так звані вторинні санкції: йдеться про покарання тих країн, компаній та фізичних осіб, які всупереч санкціям ЄС, торгуватимуть з РФ, допомагатимуть обходити обмеження, посилюватимуть військові спроможності агресора.

Насправді, це проривна ініціатива. Вторинні санкції ЄС здатні суттєво обмежити співробітництво Росії з такими країнами як Китай, Казахстан, Вірменія, Грузія, Туреччина, Індія. Ризик потрапити під вторинні санкції такого великого ринку як ЄС змусить спільників фюрера обирати, а не сидіти водночас на двох стільцях. Вибирати між другим у світі ринком збуту та сировинним придатком складний, але очевидний.

‼️ ЄС перейняв лідерство у протидії РФ.

І ще: ЄС пообіцяв Україні створення широкого міжнародного "компенсаційного механізму" на відбудову країни, а також трибуналу для російських воєнних злочинців.

Разом переможемо терористів. Підписуйтеся на "Орестократію".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...