Александр Савченко
Александр Савченко
Профессор, ректор МИБ

Блог | Александр Савченко: Раскодировать Путина, или Пять вариантов победы Украины

Раскодировать Путина, или Пять вариантов победы Украины

С отвращением, но прослушал почти часовой монолог Путина и ответы на заранее подготовленные для него вопросы на валдайском форуме. Мои выводы:

Видео дня

1. Путин неуверен в себе и готов к новым компромиссам.

2. Путин готов принять любую помощь от кого угодно.

3. Путин понимает, что его судьба в руках трех стран:

Далее текст на языке оригинала.

– США, яка має більш потужну армію та тримає в руках глобальну грошову систему,

– Китаю, який є головним економічним партнером Раші, але в той же час планує забрати окуповані Росією китайські землі у 19 столітті назад.

– ЗСУ, які перемагають і принижують армію Раші та його самого.

В той же час, він розуміє – доки іде війна, він буде живий, а це означає, що доки він живий – війна буде тривати. Очевидно, що перемога Раші у цій війні неможлива і він це також розуміє.

Як можна закінчити цю війну на умовах України? Якщо залишити за лапками ядерний удар, є принаймні п’ять можливостей для перемоги України.

1. ЗСУ мають звільнити від рашистів всі свої території – це можливо. Але ще треба знищити всі військові бази та аеродроми на території Раші та Білораші, з яких вони безкарно ракетами, дронами та снарядами обстрілюють Україну. Скажу прямо – силами ЗСУ зараз здійснити це майже неможливо, хіба що у Раші ракети закінчаться…

2. Путіна відсторонюють від влади чи він помирає і керівництво країни переходить до рук поміркованих високопосадовців Раші - Собянина, Мішустіна, сина Патрушева. Але більш вірогідно, що у такому випадку влада потрапить до рук повара Путіна Пригожина чи його піхотинця Кадирова. Адже у них є квазіприватні армії головорізів.

3. У війну України проти Раші вступають США чи навіть війська НАТО (що менш ймовірно).

4. На саміті великої 20-и 15 листопада на Балі США, Китай, Індія та країни ЄС примушують Путіна припинити війну на умовах України з деякими виключеннями. Ініціатива тут за США… , але вирішальна роль буде у Китаю - саме тому США поки не ідуть на цей варіант. Але ініціатиеву може взяти на себе Британія через вплив на Індію, адже новий Прем’єр Британії Ріші Сунак індійського походження.

5. США та ЄС нарешті застосовують до Раші реальні економічні санкції, які обвалюють її ВВП на 40-50% та одночасно надають Україні важку наступальну зброю та системи ППО у достатній кількості. У цьому випадку війна закінчиться за 2-3 місяці.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...