Публичный скандал во Львовской области: губернатор пытался назначить на должность "человека Медведчука"

2 минуты
49,0 т.
Публичный скандал во Львовской области: губернатор пытался назначить на должность 'человека Медведчука'

Красивий зашквар розпочався на Львівщині: губернатор півроку намагався призначити на посаду "людину Медведчука" і достарався до публічного скандалу.

Видео дня

Максим Козицький ось уже більше півроку намагається добитися призначення такого собі Ігоря Лазорка заступником голови податкової області. Принаймні так стверджують декілька моїх джерел.

 Лазорко – багатолітній заступник начальника ГУ ДПС на Львівщині. Найкращі кар’єрні кроки у фіскальній справі зробив пліч о пліч з Сергієм Медведчуком, рідним братом "в’язня сумління" та кума Путіна. Злі язики говорять, що пізніше до кар’єрного сходження Лазорка долучився і знаменитий Тарас Козак, партнер кума Путіна. 

Звісно, що і Медведчуком і нині підсанкційним Козаком керували лише світлі мотиви збільшення надходжень скарбниці, і Лазорко їм в цьому допомагав, - нібито на пару з батьком нинішнього губернатора – Зіновієм Козицьким.

Губернатор Максим Козицький прагне використати державницький досвід Лазорка, і тому в лютому 22-го року звернувся в Київ з кадровим проханням. Йому м’яко відмовили, говорячи щось там про Медведчука. Але Максим Зіновійович виявився наполегливим, і, кажуть, у червні постукався з проханням знову, і знову у липні.

Коли добродій Козицький отримав відмову втретє, то пообіцяв вдатися до не зовсім традиційних методів тиску на податківців: наприклад, погрожував мобілізувати переважну більшість співробітників, залучити силовиків для виведення податківців на чисту воду, був у репертуарі і публічний тиск. Власне, звідки я і зацікавився цією історією: 29 липня один із заступників львівського губернатора звинуватив місцеву податкову у схематозі, зокрема – у відшкодуванні ПДВ у ручному режимі, тобто - коли розпочалися публічні розбірки.

Цікавою виявилася реакція Києва: буквально вчора медіа повідомили, що ДБР взялося за львівських податківців, серед яких може бути і заступник голови податкової служби Ігор Лазорко, якого підозрюють у причетності до роботи конвертаційних центрів. Дійсно, була інформація, що Лазорко ніби-то має добрі стосунки з Тарасом Плєшковим, якого називають організатором потужного міжрегіонального конвертаційного центру. Це ще один "державник" старої закваски.

Тут я свідомо не говоритиму про доброчесність нинішнього керівництва Львівської податкової, бо нічого про це не знаю. Чув тільки, що плани по зборах до держбюджету вони перевиконують, зокрема по ПДВ – удвічі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...