Отобрали паспорт у Корбана, предоставили Невзорову: где логика?

Отобрали паспорт у Корбана, предоставили Невзорову: где логика?

Попереджаю одразу: я не обговорюватиму законодавчі тонкощі й деякі розбіжності в тлумаченні різних статей Конституції та інших законодавчих актів, ані різницю між, скажімо, призупиненням та позбавленням громадянства. Міг би, але не буду, щоб не завести читача в хащі, де не заблукають хіба що кваліфіковані юристи та співробітники консульської служби.

Видео дня

Мене цікавить, за якою логікою український паспорт відібрали у громадянина України Геннадія Олеговича Корбана і такий же український паспорт надали громадянину Росії Олександру Глібовичу Невзорову.

Корбан уродженець України. Не ангел. Однак, у 2014 році значною мірою саме завдяки зусиллям керівника апарату Дніпропетровської ОДА Корбана з протидії сепаратистській нечисті Дніпропетровська область мобілізувалася для відсічі агресору. З лютого 2022 року Корбан на чолі Територіальної оборони Дніпропетровщини.

Невзоров уродженець країни-агресора Росії. Не просто не ангел, а набагато гірше. І справа тут не в дідусеві-генералі МГБ, який боровся з литовськими "лісовими братами", що чинили опір окупантам на своїй землі. Зрештою, внук за діда не відповідає. Невзорову і власних "подвигів" вистачить. Тут і членство в редколегії газети "День" одіозного Олександра Проханова, і участь у бойових діях в іпостасі російського журналіста в різних "гарячих" точках (Придністров'я, Югославія, Балтія, Карабах, Чечня, Ірак), і робота довіреною особою Путіна під час президентської кампанії 2012 року, і ще чимало моментів, відмитися від яких можна, лише зішкрябавши шкіру. Українські спецслужби ще не всі старі російські консерви розкрили, а вже нові на підході.

От і виникає питання, де логіка в тому, щоб відібрати паспорт у Корбана і надати паспорт Невзорову. А може, в цьому і вся заковика - паспортами Невзорова та Корбана відволікти увагу від чогось важливішого?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...