УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Одна из наиболее результативных диверсий всех времен уничтожила главное политическое оружие РФ

Одна из наиболее результативных диверсий всех времен уничтожила главное политическое оружие РФ

Швеция сенсационно заявила, что российские газопроводы "Северный поток-1" и "Северный поток-2" были взорваны в результате диверсии.

Видео дня

Что ж, в таком случае это одна из наиболее результативных диверсий всех времен. Непонятно, кто именно это мог сделать, ведь именно россияне остановили прокачку газа в преддверии взрыва.

Далее текст на языке оригинала.

1. Підрив газопроводів призвів до зупинки основних російських газових контрактів, прямих збитків РФ до 30 мільярдів доларів, включно з вартістю будівництва газопроводів, вартістю втраченого газу внаслідок вибуху. Збитки від втрачених доходів просто неможливо підрахувати, але "Північний потік-2" так і не зміг запуститись.

2. Підрив газопроводів позбавив Путіна можливості впливати на Європу знижками та газовим шантажем, знищена головна політична зброя РФ.

3. Відповідальність за зупинку поставок газу повністю лягає на Росію, оскільки саме вона в односторонньому у порядку зупинила прокачку газу по Північним потокам напередодні вибуху, тому Росія не отримає ніяких виплат та не зможе вимагати якогось відшкодування збитків. Фактично, саме Росія зупинила прокачку газу, і тому саме росіяни є головними підозрюваними у цьому вибуху просто за логікою подій. Тепер Європа змушена переорієнтуватися на нових постачальників газу.

Вибух стався в день відкриття нового газопроводу з Норвегії до Польщі, збільшення поставок з газових родовищ Британії та Норвегії, та призвів до багатократного збільшення поставок скрапленого газу з США. Сотні мільярдів доларів у найближчі роки випадають із прибутків Росії, яке змушена палити свій не потрібний у Європі газ у повітрі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...