Непризнание Украиной независимости Республики Косово – политическая аморальность

Непризнание Украиной независимости Республики Косово – политическая аморальность

Після символічного визнання українським парламентом незалежності Ічкерії я не бачу жодних причин не визнавати реальної незалежності Республіки Косово. Косовари, як і чеченці, зазнали репресій від авторитарної диктатури, їх вбивали, позбавляли прав, їх було вигнано з рідної землі, повернутися вони змогли тільки після операції НАТО проти бандитського режиму Мілошевича, цього балканського Путіна.

Видео дня

Сьогодні Республіка Косово – щирий прихильник України у той час як Сербія, що претендує на її територію - єдина країна Європи, що досі не запровадила санкцій проти Росії й де абсолютна більшість населення підтримує росіян.

Опоненти визнання Косово завжди казали мені, що це - "прецедент для Криму", ну просто як Путін каже! Але якщо Ічкерія - не прецедент для Криму, так Косово - й поготів.

Після сьогоднішнього рішення Верховної Ради України невизнання Україною незалежності Республіки Косово - це не просто політична помилка. Це - політична аморальність. Визнайте Косово!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...