Роман Бессмертный
Роман Бессмертный
Украинский политик

Блог | Роман Бессмертный: Москва формирует квазиправительство Украины: почему это очень опасно

Москва формирует квазиправительство Украины: почему это очень опасно

"Це чергова КГБшно-ФСБшна операція"

Видео дня

В Москві з’явиться квазіуряд України, до якого увійдуть Янукович, Азаров і Медведчук. Коли я це почув, то як історик, відчув внутрішню тривогу. Це вже було і це дуже небезпечно. Квазіуряд – інструмент кегебешно-ефесбешний, який ми бачили вже не один раз в історії діяльності тоталітарних режимів, сталінських, московських.

Ви думаєте, що ця "трійка" буде знаходитись на окупованій території і представлятиме окупаційний режим? Та ні. Всіх цих людей готують для певної місії: одягнуть в красиві костюми і посадять на якихось міжнародних переговорах.

Ця штука дуже небезпечна. Ще й тому, що захід лише в частині своєї еліти, істеблішменту глибоко розуміє, що відбувається в Україні.

Зараз колосальна задача для української дипломатії пояснити всьому світу, національним урядам, що насправді задумав кремль.

Україна проходила це вже кілька разів. Останній – під час переговорів у мінському форматі. Сидиш офіційно представляєш Україну, а тут, як "пилип з конопель" вистрибують два зіцпредседателя з Луганська і Донецька.

За столом переговорів сиділо "два уряди". От тільки одні представляли позицію України, а інші – Москви. Там працювала "серветочна" дипломатія. Я неодноразово бачив у Мінську, як представники москви підсовували різні папірці, котрі потім бралися в роботу. Це розводка, якою Кремль завжди займається, відіграє катастрофічну роль для української дипломатії.

Цей триголовий дракон зрадників народу України кого представлятиме?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...