newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Еще одна горячая точки имени Путина: Россия хочет новым конфликтом отвлечь от Украины

Еще одна горячая точки имени Путина: Россия хочет новым конфликтом отвлечь от Украины

На карте мира, судя по всему, появится еще одна горячая точка имени Путина. В Венесуэле прошел референдум о присоединении 2/3 территории Гайаны. Без США Гайана не имеет даже теоретических шансов выстоять. Без России Мадуро ни за что не отважился бы на этот шаг.

Далее текст на языке оригинала

Поки рано говорити, як будуть розвиватися події, але це точно ще одна спроба Росії повторити сирійський сценарій, коли одним конфліктом перебивають інший.

Важливо також звернути увагу на те, що в день референдуму. Заступник міністра оборони РФ Євкуров прибув до Нігера, де зустрівся, як мінімум, з міністром оборони. Євкуров, нагадаю, став відповідальним за африканські активи Пригожина і воєнну присутність Росії в Африці, а Нігер - виробник урану номер один у світі. Не виключено, що Євкуров привіз якусь пропозицію по російським плюшкам в обмін на закриття американської бази в цій країні.

Одним словом, для нашої дипломатії настають надскладні часи. Ми повинні чітко розуміти: ціль Путіна в тому, щоб США визнали його рівним. Йому потрібен навіть не конфлікт, а імітація конфлікту . Для того, щоб з ним сіли за стіл переговорів президент США і лідер КНР.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...