ЕС прицепит Кремлю новый статус – террористическое государство. Что это значит?

1 минута
14,5 т.
ЕС прицепит Кремлю новый статус – террористическое государство. Что это значит?

На следующей неделе Европарламент собирается прицепить на политических воротах Кремля новый статус – террористическое государство. Что это значит? Спойлер, - в первую очередь - миллиарды евро компенсаций

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Визнання федерастів терористичним режимом стане світовим прецедентом. Переважна більшість європейських держав офіційно вважатимуть власника найбільшого ядерного арсеналу войовничим бандитом. Це передбачає як політичні, так і матеріальні наслідки для Росії.

З терористом не спілкуються. Отже, Росія буде виключена з усіх політичних та економічних майданчиків, пов’язаних з ЄС. Русофілам на кшталт Орбана чи Берлусконі вибивають ґрунт з-під ніг.

ЄС невдовзі ухвалить пакет законів, що дозволить жертвам цього тероризму вимагати компенсації за рахунок російських держактивів. Це суми в десятки млрд євро. Вже зараз Європа заморозила €23 млрд з резервів центробанку РФ, а також €17 млрд інших активів. Українці зможуть подавати позови до європейських судів з вимогою компенсацій від федерастів за завдані збитки.

Це крок до поглиблення санкцій проти РФ та посилення обороноздатності європейських країн.

Європа нарешті прокидається. Спостерігаємо… та підписуємося на "Орестократію".